מבנים
בניה קלה
בניה קלה


מבניםמבנים
מבנים
בנייה קלה
בניה קלה
בניה טרומית
בניה קלה
בנייה מתועשת
בניה קלה
בנייה מודולארית
בניה קלה
תהליך הבניה
בניה קלה
 גלריית תמונות
בניה קלה
שאלות ותשובות
בניה קלה
לקוחות ממליצים
בניה קלה
סרטונים
בניה קלה
צור קשר
בניה קלה
מודל הום מקום 1 - בניה קלה
בניה קלה

בנייה קלה

מודל הום הינה חברה המתמחה בבנייה קלה מתועשת בטכנולוגיה מתקדמת, מודל הום מתמחה בבנייה קלה למטרות שונות: מבני מגורים, מבני משרדים, כיתות לימוד, גני ילדים ועוד

בנייה קלה עם 'מודל הום' פירושה בניה בראש שקט. נקודה


החברה מספקת זה זמן רב מבנים הנבנים בטכנולוגיה מתקדמת ובאלמנטים בלעדיים וייחודיים.


מודל הום החלה את פעילותה כבר ב- 1990 וכבר ייצרה מבנים ניידים בבנייה קלה למשרד השיכון, למאות לקוחות מוסדיים, לקיבוצים, מושבים וכן עבור קהל נרחב של לקוחות פרטיים.
בניה קלה עם חברת 'מודול הום' מבטיחה בניה מהירה, איכותית, נקייה ומדויקת, ומאפשרת לכם ליהנות ממינימום רעש או הפרעה לסביבה.

במשך כל שנות פעילותה פיתחה החברה מוצרים ייחודיים ואיכותיים, והתוצאות מדברות בעד עצמן. הן באות לידי ביטוי בשטח כעדויות חיות של מאות לקוחות מרוצים שחוזרים ובוחרים בנו שוב ושוב וממליצים עלינו גם לאחרים.

בניה קלה בשיטת העבודה הייחודית של 'מודל הום' כוללת קירות חיצוניים העשויים יציקות בטון אחידות, מבודדות ועמידות לאורך זמן רב. קירות הבטון הללו ידועים בחוסנם, הם אינם חשופים לזעזועים ואין סכנה להיווצרותם של סדקים. מבנים שכאלו אינם דורשים תחזוקה רבה ובשורה התחתונה: בנייה קלה מעניקה לדיירים שקט נפשי ומשדרגים באופן משמעותי את איכות החיים.

בניה קלה בסטייל

איכות, שיק וגימור מושלם אלו הם רק חלק מאבני הדרך שמנחים אותנו, והם שמיצבו אותנו כחברה מובילה בתחומה. אנו מלווים את לקוחותינו משלב התכנון ועד לאחרון הפרטים הקטנים.

 'מודל הום' עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מיטב המעצבים והאדריכלים בארץ בכל פרויקט בנייה קלה, אין זה משנה אם מדובר בפרויקט גדול או קטן, כל פרויקט יקבל את מלוא תשומת ליבנו.

אנחנו מפגישים את קהל לקוחותינו עם מיטב הספקים כשהמטרה הניצבת לנגד עינינו היא לעזור לכל לקוח לבנות ולעצב את בית חלומותיו.

 


מודל הום - בונים עם סגנון - מבנים ניידים

מודל הום רח. הפלדה 1, אשדוד, ת.ד. 12194    טלפון:08-8535888    פקס:08-8565765   
מבנה יביל | מבנים יבילים | מבנה | דעתך חשובה | למה מודל הום? | בין לקוחותינו | בניה מהירה
בניית אתרים |  מפת אתר |  Copyright © 2009-2014 ModelHome.co.il All rights reserved